Tabletki na poprawę nasienia dla mężczyzn

Tabletki na płodność dla mężczyzn – Ranking Najlepszych środków na poprawę nasienia w lipcu 2024 roku

Tabletki na płodność dla mężczyzn mogą dać większą szansę na poczęcie dziecka. W swoich składach najczęściej zawierają naturalne, odpowiednio wyselekcjonowane składniki, które wpływają pozytywnie na układ rozrodczy i usprawniają proces spermatogenezy. Ich stosowanie wiąże się ze zwiększeniem jakości spermy, poprawieniem ruchliwości plemników oraz utrzymaniem prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie tabletki dla mężczyzn na płodność są równie skutecznie. Dlatego postanowiliśmy pomóc wszystkim osobom mającym problem z poczęciem dziecka. Analizując składy oraz opinie dotyczące poszczególnych preparatów, przygotowaliśmy ranking suplementów diety, których zadaniem jest wspomaganie płodności. Dzięki niemu znajdziesz odpowiednie tabletki na spermę, które pomogą Ci na wielu płaszczyznach. Zapraszamy.

Suplementy na płodność dla mężczyzn – porównanie środków w lipcu 2024 roku

W naszym rankingu tabletek na płodność dla mężczyzn znalazły się suplementy diety zwalczające różne przyczyny niepłodności. Sprawdzą się w przypadku osób prowadzących nieodpowiedni styl życia, zmagających się z zaburzeniami hormonalnymi czy o predyspozycjach genetycznych utrudniających zapłodnienie.

Sprawdź, czym różnią się poszczególne tabletki na wspomaganie płodności i wybierz takie rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł zwiększyć szansę na spełnienie swojego marzenia o potomstwie.

Pozycja:Zdjęcie:Produkt:Stałe Efekty:Nasza Ocena:Oferta:
1/wp-content/uploads/semaxin-miniatura.jpgSemaxinTak10 na 10Kup w najlepszej ceniehttps://zop2021.pl/link/semaxinhttps://zop2021.pl/tabletki-na-poprawe-nasienia-dla-mezczyzn#1-semaxin
2/wp-content/uploads/maxatin-miniatura.jpg MaxatinTak9 na 10Kup w najlepszej ceniehttps://zop2021.pl/link/maxatinhttps://zop2021.pl/tabletki-na-poprawe-nasienia-dla-mezczyzn#2-maxatin
3/wp-content/uploads/supramen-miniatura.jpg SupramenNie8 na 10Kup w najlepszej ceniehttps://zop2021.pl/link/supramenhttps://zop2021.pl/tabletki-na-poprawe-nasienia-dla-mezczyzn#3-supramen
4/wp-content/uploads/nucleox-miniatura.jpg NucleoxNie7 na 10Kup w najlepszej ceniehttps://zop2021.pl/link/nucleoxhttps://zop2021.pl/tabletki-na-poprawe-nasienia-dla-mezczyzn#4-nucleox
5/wp-content/uploads/proxeed-plus-miniatura.jpg Proxeed PlusNie6 na 10Kup w najlepszej ceniehttps://zop2021.pl/link/proxeed-plushttps://zop2021.pl/tabletki-na-poprawe-nasienia-dla-mezczyzn#5-proxeed-plus

Najlepsze tabletki na poprawę nasienia – Ranking TOP 5 Preparatów w 2024 roku

Warto jest dbać o męską płodność na każdym etapie życia. Być może pozwoli to uniknąć przykrych problemów z zajściem w ciążę. Z pewnością nie robiąc niczego, Twoje szanse na zostanie tatą nie będą rosły. Poniżej znajdziesz kilka popularnych obecnie produktów, które wspomogą Twoje działania.

1. Semaxin

Na pierwszym miejscu w naszym rankingu znalazł się Semaxin – suplement diety w tabletkach stworzony z naturalnych składników, który cieszy się najlepszymi opiniami na rynku. Stosowanie tego preparatu w okresie starań o dziecko pozwoli ci najskuteczniej poprawić jakość nasienia i zwiększyć jego ilość. Przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn – zwłaszcza tych, u których widoczny jest spadek testosteronu.

Jak działa Semaxin? Produkt stanowi połączenie 12 wyselekcjonowanych składników pochodzenia naturalnego. Jego działanie polega przede wszystkim na pobudzeniu procesu produkcji nasienia oraz utrzymaniu funkcji seksualnych mężczyzn.

W praktyce oznacza to, że z jednej strony pomaga organizmowi w wytwarzaniu wyższej jakości spermy i zwiększaniu ruchliwości plemników, a z drugiej wzmacnia erekcję i podnosi libido. Co więcej, zadaniem Semaxin jest również stymulowanie procesu produkcji testosteronu, co niewątpliwie ma wpływ na samopoczucie oraz siły witalne.

Co wchodzi w skład produktu, jakim są tabletki dla mężczyzn starających się o dziecko? Najważniejszymi substancjami są w tym przypadku N-acetylo-L-cysteina oraz ekstrakty z korzenia traganka błoniastego, owoców buzdyganka naziemnego, kwiatu szafranu i witani ospałej. Uzupełnione cynkiem, selenem i witaminami (zwłaszcza E i B12), stanowią znakomite wsparcie dla męskiej płodności.

Semaxin to suplement diety o wysokiej skuteczności, który jest bezpieczny w stosowaniu i – przy odpowiednim dawkowaniu – nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Jak Stosować Semaxin

Producent zaleca przyjmowanie 2 kapsułek dziennie między posiłkami. Należy popijać je około 300 ml wody – wtedy wykazują najwyższą skuteczność.

Kamilowi z naszej redakcji udało się wynegocjować z producentem zniżkę 20% dla czytelników

Tabletki na płodność dla mężczyzn Opinie

Od lat staraliśmy się z żoną o dziecko, jednak nie przynosiło to jakichkolwiek efektów. Postanowiłem więc skorzystać z polecanych kapsułek i wybrałem Semaxin. Efekt? W końcu udało nam się spełnić marzenie i oczekujemy przyjścia na świat syna. To dla nas wspaniała wiadomość i z czystym sumieniem mogą polecić ten suplement diety wszystkim mężczyznom, którzy tak jak ja pragną potomstwa!

Autor Opinii: Robert, 40 lat

Semaxin to tabletki na plemniki, które mogę polecić każdemu mężczyźnie – bez względu na prowadzony tryb życia, wiek czy problemy, z jakimi zmaga się na co dzień. Pomogły nam spełnić marzenie o dziecku, a do tego sprawiły, że starania o nie były jeszcze przyjemniejsze. Dzięki kapsułkom zauważyłem przypływ sił witalnych, większe pobudzenie seksualne i lepsze samopoczucie. Warto sprawdzić samemu!

Autor Opinii: Wojciech, 31 lat

Zalety

 • Poprawianie jakości oraz objętości nasienia
 • Wzmacnianie erekcji oraz podnoszenie libido
 • Regulowanie poziomu testosteronu we krwi
 • Zwiększanie poziomu energii
 • Stosowanie skutkuje zwiększeniem jakości spermy
 • Ma wpływ na poprawę ruchliwości plemników
 • Poprawia płodność
 • Chroni przed stresem oksydacyjnym
 • Szybkie efekty działania
 • Bezpieczeństwo stosowania
 • Zawiera wiele cennych składników odżywczych mających wpływ na produkcję testosteronu

Wady

 • Brak

Skład

 • N-acetyl-L-cysteina
 • Białkowy wyciąg z korzeni ziół (16% polisacharydów)
 • Witamina E, 
 • witamina B12
 • foliancynk
 • Selen.
 • Pozyskiwany z owoców Tribulus terrestris (40% saponiny).
 • Wyciąg z kwiatów szafranu.
 • Indyjski wyciąg z żeń-szenia.

Cennik i Pozostałe Informacje:

Ilość kapsułek w jednym opakowaniu:60
Na ile wystarczy jedno opakowanie:30 dni
Stałe EfektyTak
Oficjalna Strona Producenta:www.semaxin.pl
Gwarancja zwrotu pieniędzyTak
90 dni
Dostępne Promocje:Ważne do 13 lipca 2024 roku [Sprawdź: Link do Promocji]
Zniżki przy zakupie wielopaków:Dostępne:
a.) Przy zakupie 3 opakowań 30% taniej [Link do Oferty]
b.) Przy zakupie 6 opakowań 50% taniej [Link do Oferty]

Nasza Opinia

Tabletki na płodność dla mężczyzn Semaxin w naszym rankingu zdobywają ocenę:

10 / 10


2. Maxatin

Drugie miejsce w rankingu zawierającym suplementy dla mężczyzn starających się o dziecko zajmuje Maxatin – choć nie wykazuje on tak wysokiej skuteczności, jak Semaxin, również może umożliwić zapłodnienie.

Co więcej, jest to produkt polecany mężczyznom pragnącym zadbać o satysfakcję seksualną drugiej osoby – do jego zadań zaliczamy również wzmacnianie erekcji oraz zwiększanie objętości wytrysku (nawet o 500%).

Jak działają tabletki na nasienie Maxatin? Siła suplementu diety również tkwi w naturalnym składzie – lista składników jest naprawdę solidna. Zawiera on substancje aktywne, które zwiększają objętość i jakość ejakulatu, a także wpływają pozytywnie na męską sprawność seksualną.

Kluczową rolę odgrywają tu aminokwasy, takie jak L-arginina, L-karnityna oraz L-lizyna – biorą one udział w syntezie tlenku azotu, metabolizmie tłuszczów oraz dotlenianiu mięśnia sercowego. Dzięki temu wpływają pozytywnie na zdrowie mężczyzny, dodają energii oraz przyczyniają się do produkcji większej ilości hormonów.

Co więcej, Maxatin zawiera cenne ekstrakty – z dyni, korzenia maca, żurawiny i wielu innych roślin. Ich połączenie pozwala poprawić funkcje seksualne, podnieść poziom testosteronu i zwiększyć jakość spermy.

Co więcej, stanowią doskonałe wsparcie organizmu mężczyzn stosujących niewłaściwą dietę albo spożywających duże ilości alkoholu. Maxatin to bezpieczne tabletki, które nie wywołują skutków ubocznych i można je zakupić bez recepty – najlepiej bezpośrednio na stronie producenta.

Jak Stosować Maxatin

Producent zaleca przyjmowanie 2 kapsułek dziennie – najlepiej 30 minut przed stosunkiem. Pozwoli to zyskać pełną sprawność seksualną, a także podnieść jakość oraz zwiększyć ilość spermy.

Zwiekszenie ilosci spermy tabletki Maxatin – opinie mężczyzn

Przyznam szczerze, że po Maxatin sięgałem bez większego przekonania, a decyzję podjąłem w oparciu o pozytywne opinie konsumentów. Na szczęście moje obawy okazały się bezpodstawne – leki na poprawę nasienia zadziałały bardzo szybko i sprawiły, że zyskałem silniejszą erekcję. Mam nadzieję, że za chwilę pomogą mi również spełnić marzenie o dziecku.

Autor Opinii: Marek, 38 lat

Naczytałem się wiele dobrego o suplemencie diety Maxatin. I powiem szczerze, że efekt jego działania przerósł moje oczekiwania. Dzięki niemu mogę kochać się dłużej i dawać więcej przyjemności swojej partnerce. Polecam go wszystkim mężczyznom, którzy chcą zadbać o sprawność seksualną oraz satysfakcję swoich kobiet. Jak zwiększyć ilość spermy? Tabletki Maxatin to odpowiedź

Autor Opinii: Mateusz, 45 lat

Zalety

 • Zwiększanie objętości wytrysku
 • Wspomaganie płodności
 • Poprawianie libido
 • Wzmacnianie erekcji
 • Zwiększanie pewności siebie w sypialni
 • Pozytywny wpływ na proces spermatogenezy
 • Bezpieczeństwo stosowania
 • Ułatwienie spraw związanych z poczęciem dziecka
 • Chroni przed stresem oksydacyjnym

Wady

 • Niższa skuteczność w zakresie zwalczania niepłodności niż Semaxin

Skład

 • L-arginina HCL
 • L-karnityna
 • L-lizyna
 • Żurawina
 • Dynia zwyczajna
 • Sarsaparilla
 • Cynk

Pozostałe Informacje:

Ilość kapsułek w jednym opakowaniu:60
Na ile wystarczy jedno opakowanie:30 dni
Stałe Efekty:Tak
Gwarancja Zwrotu Pieniędzy:Tak
90 dni
Oficjalna Strona Producenta:www.maxatin.pl
Dostępne Promocje:Niedostępne
Zniżki przy zakupie wielopaków:Dostępne:
a.) Przy zakupie 2 opakowań 20% taniej [Link do Oferty]
b.) Przy zakupie 3 opakowań 40% taniej [Link do Oferty]

Nasza Opinia

Tabletki na poprawę nasienia Maxatin w naszym rankingu zdobywają ocenę:

9 / 10


3. Supramen

Jeżeli masz problemy z płodnością, a twoje starania o dziecko wciąż nie przynoszą efektu, możesz sprawdzić kolejne tabletki w naszym rankingu – Supramen. Choć nie wykazują one tak dużej skuteczności, jak Semaxin, zawierają wysokiej jakości składniki pochodzenia naturalnego, wpływając pozytywnie na funkcje seksualne oraz eliminując problem małej ruchliwości plemników. Idealnie sprawdzą się w przypadku dojrzałych mężczyzn.

Jak działa Supramen? To kapsułki wspierające prawidłowe działanie męskich funkcji rozrodczych, których skład opiera się na sprawdzonych substancjach, aminokwasach i minerałach, takich jak cynk, selen, koenzym Q-10, likopen, karnityna, L-glutation czy L-arginina. To właśnie one stanowią znakomite uzupełnienie diety, umożliwiając zwiększenie ruchliwości i prędkości ruchu postępowego plemników.

Co więcej, podobnie jak poprzedni produkt, Supramen podnosi objętość ejakulatu i umożliwia skuteczniejszą walkę z niepłodnością. To jednak nie wszystko. Zawarte w tabletkach: kwas foliowy i cynk regulują gospodarkę hormonalną, a wraz z selenem i L-glutationem pozytywnie wpływają na fragmentację DNA plemnika.

Nie można zapominać również o takich składnikach, jak witamina E czy mio-inozytol, które również ułatwiają zapłodnienie.

Wszystko to, w połączeniu z bezpieczeństwem stosowania suplementu diety sprawia, że Supramen jest produktem polecanym w walce z niepłodnością i cieszącym się pozytywnymi opiniami wśród konsumentów.

Jak Stosować Produkt

Aby efekty stosowania tabletek były jak najlepsze, zaleca się dawkowanie w ilości 2 kapsułek 2 razy dziennie – rano i wieczorem. Najlepiej w trakcie lub po posiłku. Kapsułki należy popijać wodą.

Suplement diety dla mężczyzn starających się o dziecko Supramen – Opinie

Stosowałem Supramen przez około 5 tygodni, po czym w końcu udało nam się wraz z małżonką osiągnąć cel, jakim była ciąża. Jestem więc niezmiernie wdzięczny osobom odpowiedzialnym za stworzenie tego suplementu diety – to bezpieczny produkt, który może stanowić znakomite wsparcie dla męskiego organizmu. Polecam z czystym sumieniem!

Autor Opinii: Adrian, 33 lata

O Supramenie dowiedziałem się z reklamy w internecie. Po zweryfikowaniu opinii i składu zdecydowałem się go zamówić. I nie żałuję! Znacznie poprawił jakość mojego nasienia i jestem pewien, że wkrótce uda mi się spłodzić syna, o którym marzę od lat. Dodam jeszcze, że stosując tabletki, nie odczułem jakichkolwiek skutków ubocznych.

Autor Opinii: Mateusz, 37 lat

Zalety

 • Wyselekcjonowany skład w pełni bezpieczny dla zdrowia
 • Skuteczność w zakresie poprawiania jakości nasienia
 • Pozytywny wpływ na ilość oraz ruchliwość plemników
 • Prostota stosowania
 • Wpływ na parametry nasienia

Wady

 • Wysoka cena
 • Brak konkretnego potwierdzenia działania przez użytkowników
 • Posiada tylko standardową mieszankę składników, którą równie dobrze można znaleźć w wielu multiwitaminach dostępnych na rynku w lipcu 2024 roku

Składniki zawarte w produkcie

 • L-Karnityna
 • N-acetyl L-Karnityna
 • Witamina E
 • Koenzym Q10
 • Cynk
 • Selen
 • Miedź
 • Likopen
 • L-Glutation
 • L-arginina
 • Witamina D
 • Foliany
 • Mio-inozytol

Pozostałe Informacje:

Ilość kapsułek w jednym opakowaniu:120
Na ile wystarczy jedno opakowanie:30 dni
Stałe Efekty:Nie
Oficjalna Strona Producenta:Brak
Dostępność tylko w aptece internetowej:
www.i-apteka.pl/supramen
Gwarancja zwrotu pieniędzyNie
Dostępne Promocje:Niedostępne
Zniżki przy zakupie wielopaków:Niedostępne

Nasza Opinia

Tabletki na płodność dla mężczyzn Supramen w naszym rankingu zdobywają ocenę:

8 / 10


4. Nucleox

Jeżeli pracujesz nad zwiększeniem jakości spermy i zmagasz się z niepłodnością, kluczem do twojego sukcesu może okazać się Nucleox. To numer 4 w naszym rankingu – choć nie wykazuje tak wysokiej skuteczności, jak Semaxin, pomógł wielu mężczyznom i być może również ty zyskasz dzięki niemu większe szanse na zapłodnienie partnerki. Suplement diety także ma postać kapsułki i powstał w oparciu o kompleksowe badania (zapoznasz się z nimi na stronie producenta).

Jak działa Nucleox? Podstawą składu kapsułek na poprawę spermy jest L-karnityna – aminokwas, który ma duże znaczenie w kontekście walki z niepłodnością. Z czego to wynika? Składnik ten pozytywnie wpływa na stabilizację błony plazmatycznej plemników, a także poprawia ich budowę oraz ruchliwość.

Co więcej, dzięki L-karnitynie suplement diety zwiększa ilość nasienia – również to może odegrać kluczową rolę. W ten sposób masz szansę poprawienia parametrów swojego nasienia i szybszego osiągnięcia celu, jakim jest ciąża. Nucleox jest więc preparatem o dość wysokiej skuteczności, jednak należy pamiętać o tym, że na efekty trzeba w jego przypadku czekać nieco dłużej, niż stosując nr 1 w naszym rankingu, a więc Semaxin.

Poprawa jakości nasienia przychodzi zwykle po kilkudziesięciu dniach – najczęściej niezbędna okazuje się 3-miesięczna kuracja.

Naturalny skład kapsułek sprawia, że nie musisz obawiać się żadnych skutków ubocznych, a suplement diety zakupisz bez recepty – również przez Internet (polecamy zamawianie go z oficjalnej strony producenta).

Jak Stosować Produkt

Producent zaleca spożywanie 1 kapsułki Nucleox dziennie. Takie dawkowanie pozwoli podnieść jakość ejakulatu po około 3 miesiącach.

Tabletki na płodność dla mężczyzn forum Opinie

Wraz z partnerką staraliśmy się o potomstwo przez wiele miesięcy, jednak zarówno jej, jak i moje problemy powodowały, że nie było łatwo. Na szczęście skorzystałem z Nucleox, który w ciągu kilku miesięcy poprawił ilość oraz ruchliwość moich plemników. W efekcie w końcu udało nam się doprowadzić do tak wyczekiwanej ciąży. Polecam go również innym mężczyznom!

Autor Opinii: Krystian, 28 lat

Różne przyczyny doprowadziły do tego, że nie mogliśmy z żoną doczekać się upragnionej ciąży. Stres, zmęczenie, niewłaściwa dieta i – być może – czynniki genetyczne stanowiły źródło naszych problemów. Na szczęście dowiedziałem się o Nucleox i po niecałych 3 miesiącach stosowania w końcu wynik testu był pozytywny. Jeżeli szukasz sprawdzonego i bezpiecznego suplementu diety, polecam Nucleox!

Autor Opinii: Grzegorz, 37 lat

Zalety

 • Formuła oparta na naturalnych składnikach, jak L-karnityna
 • Skuteczność w zakresie poprawiania jakości nasienia – poprawia parametry nasienia
 • Wspomaganie płodności u mężczyzn
 • Bezpieczeństwo stosowania
 • Jakość potwierdzona badaniami klinicznymi

Wady

 • Bardzo ubogi skład, praktycznie niczym się nie różni od zwykłej multiwitaminy z dodatkiem L-karnityny
 • Długi czas kuracji (około 3 miesięcy)
 • Bardzo drogi

Składniki zawarte w produkcie

 • Kwas foliowy
 • Cynk
 • Selen
 • Dwuwinian choliny
 • Witamina C
 • Witamina B6

Pozostałe Informacje:

Ilość kapsułek w jednym opakowaniu:30
Na ile wystarczy jedno opakowanie:30 dni
Stałe Efekty:Nie
Gwarancja zwrotu pieniędzyNie
Oficjalna Strona Producenta:Brak
Dostępność tylko w aptekach Internetowych
[Link do Oferty]
Dostępne Promocje:Niedostępne
Zniżki przy zakupie wielopaków:Niedostępne

Nasza Opinia

Tabletki na płodność dla mężczyzn Nucleox w naszym rankingu zdobywają ocenę:

7 / 10


5. Proxeed Plus

W przypadku problemów z płodnością doskonałym rozwiązaniem może okazać się również Proxeed Plus – kolejny suplement diety, tym razem w formie proszku. Jest to preparat polecany przez specjalistów i cieszący się pozytywnymi opiniami konsumentów, który jednak nie wykazuje tak dużej skuteczności, jak Semaxin.  

Jak działa Proxeed Plus? Do głównych zadań tego suplementu diety zaliczamy utrzymywanie odpowiedniego poziomu testosteronu we krwi, wspieranie prawidłowej syntezy DNA oraz usprawnianie procesu spermatogenezy. Co więcej, preparat może pozytywnie wpływać na męskie libido oraz chronić komórki przed stresem oksydacyjnym.

Wynika to z zastosowania wyselekcjonowanych substancji aktywnych pochodzenia naturalnego, które poprawiają jakość spermy oraz funkcje rozrodcze. Proxeed Plus zawiera między innymi L-karnitynę, acetylo-L-karnitynę, L-argininę, N-acetylocysteinę, a także witaminę C i minerały.

Najistotniejsze są w tym przypadku selen oraz cynk. Ten pierwszy przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy, umożliwiając znacznie poprawienie jakości nasienia. Suplementacja cynku z kolei pozwala na utrzymanie płodności, ułatwiając poczęcie dziecka.

Oczywiście również ten suplement diety jest bezpieczny dla męskiego zdrowia i, przyjmowany w odpowiednich dawkach, nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych.

Jak Stosować Produkt

Zaleca się zażywanie 2 saszetek dziennie – przed posiłkami, rano i wieczorem. Proszek należy rozpuścić w 200 ml wody albo soku pomarańczowego.

Tabletki na poprawę nasienia forum opinie

2-letnie starania o dziecko nie przynosiły efektów, dlatego polecono mi stosowanie Proxeed Plus w celu poprawienia jakości nasienia. Okazało się to strzałem w dziesiątkę – już kolejne badanie, wykonane po około miesiącu stosowania suplementu diety, potwierdziło znaczne polepszenie parametrów mojej spermy. Przyczyniło się to do spełnienia marzenia o ciąży – aktualnie, wraz z żoną, oczekujemy narodzin córeczki. Polecam z całego serca!

Autor Opinii: Maciej, 32 lata

Jeżeli jedną z przeszkód do zapłodnienia partnerki stanowi niska jakość spermy, Proxeed Plus to produkt stworzony dla ciebie. Sam stosowałem go przez około 1,5 miesiąca i dzięki niemu znacznie poprawiłem parametry plemników. Warto więc sprawdzić, tym bardziej że Proxeed Plus jest w pełni bezpieczny i… całkiem dobrze smakuje!

Autor Opinii: Tomasz, 40 lat

Zalety

 • Przystępna forma (rozpuszczony proszek posiada owocowy smak)
 • Wysoka skuteczność w zakresie podnoszenia parametrów nasienia
 • Bezpieczeństwo zażywania
 • Dostępność bez recepty

Wady

 • Z opinii użytkowników różnych Internetowych forum wynika, że skuteczność preparatu jest dość znikoma
 • Skład jest bardzo ubogi
 • Cena nieadekwatna do jakości

Składniki zawarte w produkcie

 • Fumaran L-karnityny
 • Chlorowodorek acetylo-L-karnityny
 • Selen
 • Koenzym Q10
 • Witamina C
 • Cynk
 • Kwas foliowy
 • Witamina B12

Cennik i Pozostałe Informacje:

Ilość saszetek w jednym opakowaniu:30
Na ile wystarczy jedno opakowanie:15 dni
Stałe Efekty:Nie
Oficjalna Strona Producenta:Brak
Dostępność tylko w aptece internetowej:
www.i-apteka.pl/proxeed-plus
Gwarancja zwrotu pieniędzyNie
Dostępne Promocje:Niedostępne
Zniżki przy zakupie wielopaków:Niedostępne

Nasza Opinia

Tabletki na poprawę nasienia Proxeed Plus w naszym rankingu zdobywają ocenę:

6 / 10


Jak działają leki na poprawę ruchliwości plemników?

jak działają leki na poprawę ruchliwości plemników
fot.: Jak działają leki na poprawę ruchliwości plemników?

Skuteczność suplementów diety oraz leków na poprawę ruchliwości plemników wynika z ich składów – dzięki odpowiednio wyselekcjonowanym substancjom (często pochodzenia naturalnego), a także witaminom i minerałom, są one w stanie w stosunkowo krótkim czasie podnieść jakość ejakulatu.

Preparaty, które najskuteczniej wspomagają płodność, zawierają L-karnitynę, L-argininę, cynk, selen, a także witaminę E. Jeżeli dodatkowo są uzupełnione ekstraktami roślinnymi – np. z buzdyganka naziemnego czy korzenia żeń-szenia lub maca – można założyć, że będą niezwykle skuteczne. Ich działanie polega na poprawianiu ruchliwości oraz ilości plemników. Co więcej, przyczyniają się do zwiększenia objętości nasienia, chronią przed stresem oksydacyjnym, a nierzadko również podnoszą libido, co także nie jest bez znaczenia w kontekście starań o potomstwo.

Tabletki na zwiększenie ilości spermy opinie – jakie są?

Tabletki na zwiększenie ilości spermy opinie
Fot.: Tabletki na zwiększenie ilości spermy opinie

Opinie na temat tabletek zwiększających ilość i jakość spermy są na ogół bardzo pozytywne. Mężczyźni chwalą się poprawą parametrów nasienia i często informują, że stosowanie suplementów diety pozwoliło im spełnić marzenie o dziecku.

Skuteczność to jednak nie wszystko. Konsumenci zwracają uwagę również na inne zalety tabletek na niepłodność – zwłaszcza łatwość i bezpieczeństwo ich stosowania. Suplementy na płodność są dostępne bez recepty i można zamówić je przez internet, dzięki czemu rozpoczęcie kuracji jest możliwe w każdej chwili. Co więcej, nawet przyjmowanie kapsułek przez wiele dni nie wywołuje jakichkolwiek skutków ubocznych. Tabletki na poprawę jakości nasienia są więc bezpieczne i mogą sięgać po nie mężczyźni w różnym wieku.

Jakich efektów można się spodziewać stosując tabletki na płodność dla mężczyzn?

Suplementy na poprawę nasienia wspomagają płodność i pozwalają przede wszystkim zwiększyć ruchliwość plemników, a także przyczynić się do tego, że będzie powstawało ich więcej. Zawarte w nich naturalne składniki skutecznie usprawniają proces spermatogenezy, ułatwiając zapłodnienie.

Wiele dostępnych na rynku suplementów diety umożliwia również zwiększenie objętości nasienia, a także ma pozytywny wpływ na męską sprawność seksualną. Dzięki różnym ekstraktom z roślin tabletki pomagają w uzyskaniu silnej i długotrwałej erekcji, zwiększeniu apetytu na seks oraz czerpaniu dużej satysfakcji ze stosunków. Co więcej, są to preparaty mające korzystny wpływ na organizm, które usprawniają krążenie krwi, wspomagają pracę serca, a także pozwalają cieszyć się zdrową prostatą. Dlatego warto po nie sięgnąć – zwłaszcza w okresie starania się o dziecko.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze tabletek na płodność dla mężczyzn?

Na rynku dostępnych jest wiele suplementów diety poprawiających płodność, ale nie wszystkie są równie skuteczne. Jeżeli chcesz wybrać najlepszy preparat, zwróć uwagę na 4 kwestie.

1. Skład

Ma on ogromne znaczenie, dlatego przed zakupem suplementu diety na poprawę jakości nasienia zwróć uwagę na to, co zawiera. Jego skład powinien opierać się na naturalnych ekstraktach z roślin, sprawdzonych substancjach aktywnych oraz witaminach i minerałach.

2. Opinie

Najlepszym sposobem na weryfikację jakości tabletek do walki z niepłodnością są opinie konsumentów. Wybieraj wyłącznie takie produkty, które posiadają pozytywne oceny i recenzje – znacznie zwiększy to twoje szanse zakupu wysokiej jakości suplementu diety.

3. Producent

Polecamy zakup tabletek od cenionych na rynku producentów, którzy tworząc swoje suplementy diety, opierają się na specjalistycznych badaniach oraz dowodach naukowych.

4. Czy produkt jest dopuszczony do obrotu w UE

Jest to absolutnie koniecznie – dzięki temu masz pewność, że spełnia on wszelkie normy europejskie i jest bezpieczny dla zdrowia.

Jakie składniki znajdziemy w tabletkach na poprawę nasienia?

Wybierając stosowny suplement diety, czytaj informacje zawarte na ulotce. Najważniejsze jest, aby kierować się nie liczbą wymienioną na opakowaniu składników, ale siłą ich działania. Wybierajmy tylko te suplementy na płodność o udowodnionej skuteczności, istnieje bowiem cała gama składników korzystnie wpływających na jakość ejakulatu.

tabletki na poprawę nasienia składniki
Fot.: Tabletki na poprawę nasienia składniki

Witaminy dla mężczyzn na płodność:

 • Witamina C – działa naprawczo i antyoksydacyjnie. Dzięki niej możesz skutecznie wpłynąć na jakość nasienia, w tym na budowę plemników.
 • Witaminy z grupy B – są to zdecydowanie witaminy dla mężczyzn starających się o dziecko, bowiem odpowiadają m.in. za prawidłową budowę DNA, które znajdującego się również w plemnikach. Witamina B3 bierze udział w syntezie hormonów, w tym w produkcji testosteronu, witamina B9 (kwas foliowy) odpowiada za metylację DNA, zaś B12 poprawia ruchliwość plemników.
 • Witamina E – zawierają ją liczne suplementy na płodność, bowiem wpływa niezwykle korzystnie na potencję. Informacje od specjalistów wskazują, iż bierze ona udział w spermatogenezie, ale i ma wpływ na żywotność plemników.[1]
 • Witamina D3 – nie można o niej zapomnieć, gdyż wymieniania jest jako jedna z podstawowych witamin wpływających na ruchliwość i ilość plemników.

Minerały ne męską płodność:

 • Selen – z pewnością nie może go zabraknąć w składzie produktów na poprawę męskiej płodności, gdyż ten mikroelement i antyoksydant skutecznie reguluje gospodarkę hormonalną, w tym stabilizuje wydzielanie testosteronu. Co ciekawe w połączeniu w witaminą E poprawia ogólna jakość nasienia, zaś w połączeniu z cynkiem wpływa korzystnie na ruchliwość plemników.
 • cynk – to kolejny ważny składnik na liście produktów zalecanych każdemu mężczyźnie. Sprawia on, że plemniki mogą dojrzewać, a testosteron jest prawidłowo syntezowany. W połączeniu z kwasem foliowym jest odpowiedzialny za prawidłowy proces spermatogenezy.[2]
 • wapń – warto jest zadbać o jego prawidłowy poziom, gdyż odpowiada on za prawidłowe przyswajanie witaminy B12.

Warto również postawić na obecność w preparatach substancji określanych jako antyoksydanty. Są to minerały, witaminy, czy składniki odżywcze, które minimalizują negatywny wpływ wolnych rodników na DNA oraz w znacznym stopniu poprawiają jakość plemników. Także i powszechnie znany koenzym Q10 wpływa na zwiększenie ilości oraz polepszenie ruchliwości plemników.

Warto, aby substancje te znalazły się zarówno w odpowiednich preparatach, ale i w codziennej diecie. Stosowanie suplementów powinno być skonsultowane ze specjalistą, bowiem choć należą one do produktów dostępnych bez recepty, to stosowanie pewnych składników w nadmiarze, bądź w nieodpowiedni sposób, może co najmniej nie przynieść pozytywnego skutku. Przykładowo udowodniono, że przyjmowanie zbyt dużych ilości witaminy E zaburza spermatogenezę, bowiem prowadzi do upośledzenia komunikacji w komórkach. Właśnie dlatego nieprawidłowa suplementacja polegająca na niepoprawnie dobranych składnikach, czy dawkach, może negatywnie wpłynąć na męską płodność – a ma to miejsce szczególnie w przypadku złej jakości preparatów.

Czy da się poprawić jakość nasienia naturalnie?

Tak, ponieważ duży wpływ na jakość nasienia mają: styl życia, dieta, a także aktywność fizyczna. Istnieją 4 skuteczne sposoby, dzięki którym poprawisz parametry oraz zwiększysz ilość plemników.

1. Ćwiczenia

Aby poprawić jakość nasienia, wystarczy regularnie ćwiczyć. Zachowanie aktywności pozwoli zwiększyć ruchliwość plemników i tym samym zyskać szansę na zwalczenie problemu niepłodności. Polecamy bieganie, jazdę na rowerze, siłownię, a nawet dłuższe spacery. Prowadze zdrowego trybu życia po prostu się opłaca i dodatkowo zwiększa ruchliwość plemników.

2. Sen

Specjaliści twierdzą, że wpływ na jakość nasienia ma także sen. Mężczyźni cierpiący na bezsenność albo przesypiający zbyt małą liczbę godzin są bardziej narażeni na problemy z płodnością, dlatego zdecydowanie warto zadbać o tę kwestię.

3. Suplementacja

Stosowanie wysokiej jakości kapsułek albo suplementów diety w formie proszku to także sposób na poprawienie jakości nasienia. Przypominamy jednak o tym, by wybierać wyłącznie produkty sprawdzone i cenione przez konsumentów. Dobry suplement zwiększa ruchliwość plemników i dba o poprawę samopoczucia.

4. Zdrowa dieta

Jeżeli chcesz zwiększyć płodność, włącz do swojej diety produkty bogate w selen i cynk, jak warzywa, ryby, orzechy, jaja kurze czy owoce morza. Dzięki temu uzupełnisz niedobory tych cennych minerałów i zwiększysz swoje szanse na osiągnięcie celu. Konieczne może być natomiast zrezygnowanie z fast-foodów i niesięganie po alkohol. Pamiętaj, że prowadzenie zdrowego trybu życia to dobry krok.

Preparaty szkodzące męskiej płodności – jakich unikać?

Być może temat tabletek utrudniających zachowanie męskiej płodności wydaje Ci się mało istotny, ale warto być świadomym tego, że stałe przyjmowanie niektórych leków wykazujących negatywny wpływ na utrzymanie płodności, może okazać się decydujące przy nieudanych próbach zajścia w ciążę. Zwróć szczególna uwagę na:

 • stosowanie tabletek w chorobach układu pokarmowego, w tym na środki przeciwwymiotne, stosowane w refluksie, nadkwasocie, chorobie wrzodowej, czy niestrawności. A wielu wydają się to całkiem niewinne, przecież to tylko tabletka na żołądek.
 • preparaty zalecane w chorobach krążenia, w tym popularne leki na cholesterol
 • leki w przypadku chorób psychicznych i neurologicznych (przeciwlękowe, uspokajające, antydepresanty)
 • niektóre leki hormonalne
 • inne, w tym np. witamina PP

Zanim jednak zdecydujesz się na samowolne odstawienie jakiegokolwiek leku, skonsultuj się z lekarzem, bowiem skutki samodzielnie podjętej decyzji mogą być opłakane.

Najczęściej Zadawane Pytania

Czym się różnią leki OTC na poprawę nasienia od leków na receptę?

OTC to skrót od angielskiego over-the-counter drug – oznacza to, że tego rodzaju produkty dostępne są bez recepty i można zakupić je również w Internecie, nawet bez konsultacji ze specjalistą. Należą do nich tabletki na płodność, które mogą być zalecane przez lekarzy odpowiedzialnych za leczenie niepłodności.

Suplementy na płodność różnią się od leków dostępnych bez recepty przede wszystkim siłą działania. Są nieco słabsze, ale po ich zażyciu nie doświadczysz raczej skutków ubocznych, co sprawia, że zastosowanie takich preparatów okazuje się bezpieczniejsze. Korzystając z tabletek bez recepty, nie musisz również być pod opieką lekarza, co znacznie podnosi komfort kuracji. Mimo wszystko w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z działaniem konkretnego preparatu polecamy konsultację ze specjalistą.

Jakie Tabletki z apteki na produkcję spermy wybrać?

Usprawnienie procesu spermatogenezy to często klucz do sukcesu i zwalczenia niepłodności. Jeżeli chcesz postawić na sprawdzone suplementy diety, polecamy zwłaszcza produkty z miejsc 3-5 naszego rankingu. Supramen, Nucleox oraz Proxeed Plus wykazują w tej kwestii najwyższą skuteczność, umożliwiając zwiększenie objętości nasienia, a także podniesienie ruchliwości plemników.

Z czego to wynika? Oczywiście z zastosowania w produkcji suplementów diety odpowiednich składników, takich jak L-karnityna, L-arginina, N-acetylocysteina, witamina C i E oraz minerały – zwłaszcza cynk i selen. Dzięki nim wielotygodniowa kuracja pozwoli ci usprawnić proces produkcji spermy i tym samym zwiększyć swoje szanse na skuteczne wyeliminowanie problemu niepłodności.

Czy tabletki na poprawę nasienia u mężczyzn są bezpieczne?

Tak, tabletki na poprawę nasienia są bezpieczne, ponieważ w ich składach znajdują się naturalne składniki, ekstrakty roślinne, witaminy oraz minerały. Stosowane w odpowiednich ilościach nie tylko będą bezpieczne dla twojego zdrowia, ale również usprawnią wiele procesów zachodzących w organizmie – także poza tymi związanymi z układem rozrodczym.

Pamiętaj jednak, by wybierać wyłącznie sprawdzone suplementy diety, które powstają w oparciu o odpowiednio wyselekcjonowane składniki i cieszą się pozytywnymi opiniami konsumentów. Co więcej, nie zamawiaj tabletek w niesprawdzonych sklepach – o wiele lepiej zaopatrywać się w nie bezpośrednio na stronach producentów. Masz wtedy pewność korzystania z oryginalnych preparatów, które nie wywołują jakichkolwiek skutków ubocznych.

Czy potrzebuję recepty, aby kupić przedstawione w rankingu tabletki na płodność dla mężczyzn?

Nie, wszystkie opisane w rankingu tabletki na płodność dla mężczyzn dostępne są bez recepty. Dzięki temu zamówisz je przez Internet, bez konsultacji z lekarzem.

Czy to oznacza, że takie leki na produkcję spermy są mniej skuteczne? Nie – dzięki odpowiednio dobranym składnikom, które pozytywnie wpływają na proces spermatogenezy pozwalają zwalczać problem niepłodności. Co więcej, zamawiając produkty przez Internet, możesz liczyć na dyskrecję, szybką dostawę oraz atrakcyjne ceny. Wielu producentów oferuje swoje preparaty w różnych pakietach, co pozwoli ci zamówić odpowiednią liczbę opakowań i zaoszczędzić.

Wszystkie suplementy diety na wspomaganie płodności zaprezentowane w naszym rankingu są bezpieczne, dlatego nie musisz obawiać się, że ich długotrwałe stosowanie wywoła jakiekolwiek niepożądane skutki uboczne.

Podsumowanie

Niemal 15 proc. światowej populacji w wieku reprodukcyjnym ma problemy z zajściem w ciążę. Często można je wyeliminować wprowadzając zmianę trybu życia, czy modyfikując dietę. Tę można z pewnością wzbogacić, stosując dodatkowo suplementy dla mężczyzn na płodność. W tym przypadku nie idź na żadne kompromisy, wybieraj tylko te najlepsze produkty! Nie zapominaj jednak o tym, że nawet najlepsze preparaty to wprawdzie niezwykle istotne, ale tylko wsparcie w procesie starania się o dziecko. Nie rezygnuj z konsultacji lekarskiej.

Źródła:

[1] – https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33236456/
[2] – https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6010824/

2 komentarze o “Tabletki na płodność dla mężczyzn – Ranking Najlepszych środków na poprawę nasienia w lipcu 2024 roku

 1. Witam Panie Kamilu, muszę się zgodzić, Semaxin to świetny produkt. Stosowałem przez ponad 3 miesiące i ilość spermy po praktycznie każdym wytrysku jest imponująca do dzisiaj. Zaznaczam, że jestem 11 miesięcy po zakończeniu kuracji. Produkt godny każdych pieniędzy. Kupiłem go bo polecali na innych stronach, teraz chcę powtórzyć kurację.

  1. Potwierdzam kolego. Dwa lata temu staraliśmy się z żoną o dziecko i brałem wtedy Semaxin. Efekty były szokujące. Teraz chcę powtórzyć kurację, bo chcemy się starać o następne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Wróć Do Góry