O Nas

Naszą misją jest pomaganie innym w świadomym wyborze suplementów diety. Jesteśmy małżeństwem, które od wielu lat pracuję w przemyślę farmaceutycznym i jest ściśle powiązane ze środowiskiem związanym ze zdrowiem i urodą. W 2020 roku podczas jednego ze spotkań z naszymi znajomymi u nas w domu stwierdziliśmy, że to mogłoby być ciekawe i pomocne – założyć serwis Internetowy w którym będziemy się dzielić wiedzą na temat popularnych suplementów, które przetestowaliśmy.

I tak oto w 2021 roku rozpoczęliśmy działalność pod szyldem „Zaufane Opinie Produktowe”. Zależało nam, aby nazwa domeny była krótka i łatwa do zapamiętania, niestety zop.pl była już zajęta, dlatego postanowiliśmy ruszyć pod nazwą zop2021.pl, która będzie symbolizować datę założenia bloga. I tak oto jesteśmy – gotowi dzielić się wiedzą i pomagać!

Nasza Redakcja:

Zanim przejdziesz do lektury poradników, rankingów i recenzji, chcielibyśmy się w skrócie przedstawić.

Kamil Jagosz

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie uzyskałem tytuł magistra na kierunku Wychowanie Fizyczne. Zafascynowany zdrowym stylem życia i świadomością suplementacji, założyłem w 2021 roku bloga „Zaufane Opinie Produktowe”, który skupia się na wiedzy z zakresu suplementacji diety i leków OTC. Na blogu specjalizuję się w „męskich” tematach.

Kontakt: kamil.jagosz[malpa]zop2021.pl

Magdalena Jagosz

Współtwórczyni bloga „Zaufane Opinie Produktowe”. Z zawodu od ponad 8 lat dietetyk kliniczny. Prowadzi swój mały gabinet dietetyczny w Katowicach. Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Na blogu odpowiada za tematy związane z odchudzaniem i urodą.

Kontakt: magdalena.jagosz[malpa]zop2021.pl


Adres Pocztowy Redakcji

  • Ulica: al. Wojciecha Korfantego 7
  • Miasto: Katowice
  • Kod Pocztowy: 40-005
  • Województwo: Śląskie

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Wróć Do Góry