Tabletki na powiększanie penisa

Tabletki na powiększenie penisa bez recepty opinie i ranking w czerwcu 2024 roku

Tabletki na powiększenie penisa polecane są tym mężczyznom, którzy nie są zadowoleni z długości albo grubości swojego członka. Zawierają jedynie naturalne składniki i tworzy się je w oparciu o specjalistyczną wiedzę, dzięki czemu ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest bardzo małe. Zapewniają przy tym kompleksowe działanie, nie tylko umożliwiając zwiększenie rozmiaru penisa, ale nawet wzmocnienie erekcji, podniesienie libido czy wzrost poziomu energii. To z kolei gwarantuje poprawę życia seksualnego.

Oczywiście na rynku znaleźć można różne tabletki na wydłużenie penisa i nie wszystkie preparaty są równie skuteczne. Dlatego postanowiliśmy pomóc Ci w wyborze. Na podstawie analizy składów oraz opinii konsumentów stworzyliśmy ranking, w którym znajdziesz wyłącznie najlepsze tabletki na powiększenie penisa – skuteczne, bezpieczne i dostępne bez recepty. Sprawdź, na co warto postawić, by podnieść swoją samoocenę i poprawić jakość seksu.

Porównanie Najlepszych Tabletek powiększających członka w czerwcu 2024 roku

Najlepsze preparaty na powiększanie penisa to takie, które tworzone są z odpowiednio wyselekcjonowanych składników. Muszą być z jednej strony skuteczne, a z drugiej nie wywoływać żadnych skutków ubocznych.  

W poniższej tabeli znajdziesz najważniejsze informacje na temat tabletek zwiększających długość i grubość penisa.

Pozycja:Zdjęcie:Produkt:Wzrost na koniec kuracji:Skutki Uboczne:Nasza Ocena:Oferta:
1https://zop2021.pl/wp-content/uploads/member-xxl-miniatura.jpgMember XXL+9 cmBrak10 na 10Kup w najlepszej ceniehttps://zop2021.pl/link/member-xxlhttps://zop2021.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa-ranking#1-member-xxl
2https://zop2021.pl/wp-content/uploads/gigantx-miniatura.jpgGigantX+8 cmBrak9.5 na 10Kup w najlepszej ceniehttps://zop2021.pl/link/gigantxhttps://zop2021.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa-ranking#2-gigantx
3https://zop2021.pl/wp-content/uploads/penisize-xl-miniatura.jpgPeniSizeXL+7,7 cmBrak9 na 10Kup w najlepszej ceniehttps://zop2021.pl/link/penisizexlhttps://zop2021.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa-ranking#3-penisizexl
4https://zop2021.pl/wp-content/uploads/xtrasize-miniatura.jpgXtraSize+7,5 cmBrak8 na 10Kup w najlepszej ceniehttps://zop2021.pl/link/xtrasizehttps://zop2021.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa-ranking#4-xtrasize
5https://zop2021.pl/wp-content/uploads/penilarge-miniatura.jpgPenilarge+4,5 cmBrak7 na 10Kup w najlepszej ceniehttps://zop2021.pl/link/penilargehttps://zop2021.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa-ranking#5-penilarge

Tabletki powiększające penisa – Ranking TOP 5 Produktów w 2024 roku

Wiele osób może poczuć się oszołomiona, gdy widzi niezliczoną ilość leków, tabletek, kremów, czy żeli na wydłużenie penisa. Najczęściej jednak są to puste obietnice, które nie mają wpływu na rzeczywisty porost penisa. Tylko suplementy, które wykazują rzeczywisty wzrost penisa, posiadają badania i są poparte opiniami użytkowników są warte Twojej uwagi.

Oto lista najwyżej ocenianych preparatów na powiększanie członka na podstawie recenzji użytkowników w czerwcu 2024 roku. Warto wspomnieć, że ryzyko wystąpienia skutków ubocznych w wybranych produktach zostało zminimalizowane praktycznie do zera, ponieważ wybrane suplementy diety zawierają tylko naturalne składniki. Mają one również pozytywny wpływ na ogólną sprawność seksualną. Tym słowem wstępu zaczynajmy nasz ranking tabletek na powiększenie członka.

1. Member XXL

Po dokładnej analizie tabletek powiększających penisa w czerwcu 2024 roku – Member XXL znalazł się na pierwszym miejscu. Wydłużenie penisa do 9 cm w kontekście całej kuracji jest naprawdę przekonującym wynikiem i jest również kluczowym czynnikiem, który miał wpływ na pozycję produktu w tym zestawieniu.

Member XXL to najlepszy suplement diety, który może zwiększyć skutecznie rozmiar penisa, zarówno pod względem grubości, jak i długości i jest to metoda nieinwazyjna. Member XXL swoje skuteczne działanie zawdzięcza składnikom w 100% pochodzenia naturalnego. Dzięki czemu jest to pod każdym względem bezpieczny środek, który zadba o zwiększenie rozmiaru Twojego penisa.

Producent zapewnia nas o tym, że dzięki preparatowi będziesz w stanie zwiększyć długość swojego członka nawet o 9 cm w czasie trwania pełnej kuracji, wynoszącej 6 miesięcy. Warto jednak zaznaczyć, że 9 cm to raczej górna granica, niżeli norma w przypadku większości stosujących tabletki mężczyzn.

Średni wzrost potwierdzony badaniami wynosi około 6.6 cm, co i tak daje nam najlepszy wynik na rynku w czerwcu 2024 roku. Porównując wynik do konkurencyjnych produktów, pod względem stosunku jakości do ceny i czasu uzyskania pierwszych efektów Member XXL jest zdecydowanym zwycięzcą.

Pierwsze efekty w postaci dodatkowych 2 cm zobaczysz już po 2-3 tygodniach. Następne efekty, pojawią się już szybciej ze względu na pełną adaptację składników w Twoim organizmie.

Wspominaliśmy wyżej o badaniach preparatu, więc wyjaśnijmy. Klinicznie preparat Member XXL jest jedynym produktem, którego skuteczność została potwierdzona w niezależnych badaniach przeprowadzonych na grupie 90 mężczyzn. Kwestią wartą uwagi jest to, że producent nie opłacał tych badań i odbyły się one bez jego wiedzy. Jest to istotna zaleta w kontekście potwierdzenia wiarygodności badań tego typu.

Preparat był testowany przez 168 dni (24 tygodnie) na wspomnianej grupie 90 mężczyzn. Warto wspomnieć, że 168 dni to czas trwania pełnej kuracji. Średni wzrost rozmiaru penisa po omawianym okresie w kontekście grupy badawczej wyniósł 6,6 cm. Najgorszy wynik wynosił 5,4 cm, a najlepszy 9 cm. Prowadzi nas to do wniosku, że nawet w najgorszym wypadku jesteś w stanie uzyskać całkiem dobry wynik.

Dodatkowo Member XXL ma pozytywny wpływ na stosunki intymne. Sprawia, że męskie narządy płciowe są bardziej wrażliwe na bodźce zewnętrzne. Dzięki temu Ty i Twoja partnerka poczujecie się bardziej zadowoleni ze stosunku. Dlatego tabletki na powiększenie penisa Member XXL są również zalecane dla osób, które chcą poprawić swoją sprawność seksualną.

Na podsumowanie warto dodać, że tabletki na powiększenie penisa Member XXL zostały ocenione bardzo dobrze przez 90% mężczyzn, którzy je wypróbowali i my również rekomendujemy ich zakup.

Opinie z Facebooka potwierdzają działanie tabletek na powiększenie penisa Member XXL.

Mateusz Habdas Facebook

Kamilowi z naszej redakcji udało się wynegocjować z producentem zniżkę 20% dla czytelników

Stosowanie Tabletek na powiększanie penisa Member XXL

Tabletki na powiększenie penisa Member XXL należy stosować dwa razy dziennie. Nie ma żadnych przeciwwskazań. Jedyny wyjątek to nieukończone 18 lat. Zalecany okres pełnej kuracji w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów to około 160 do 180 dni (24 tygodnie).

Skład tabletek na powiększenie penisa Member XXL

Tabletki na powiększenie penisa Member XXL są w 100% naturalne, co zapewnia bezpieczeństwo. Naturalność to pewność, że suplement nie spowoduje skutków ubocznych ani nie wpłynie negatywnie na zdrowie seksualne mężczyzn. W składzie znajdują się następujące składniki:

 • Ekstrakt owoców palmy sabałowej (200,00 mg)
 • Buzdyganek naziemny (150,00 mg)
 • Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (100,00 mg)
 • Żeń-Szeń koreański panax gingseng (100,00 mg)
 • Ekstrakt z szafranu (40,00 mg)
 • Ekstrakt z pieprzu czarnego (10,00 mg)

Zalety tabletek na powiększenie członka Member XXL

 • Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi
 • Szybkie działanie, które zapewnia powiększenie penisa nawet do 9 cm
 • Kuracja w przystępnej cenie
 • Tylko naturalne składniki
 • Silniejsza erekcja i dłuższe stosunki płciowe
 • Dostępne zestawy promocyjne
 • Uznana marka
 • Najwyższa skuteczność tabletek do powiększania penisa na rynku, polecana przez 90% mężczyzn
 • Dodatkowe działanie wykorzystywane przy leczeniu zaburzeń erekcji
 • Skutecznie rozszerza ciała jamiste
 • Zwiększa grubość penisa i długość, co wpływa pozytywnie na poprawę życia seksualnego

Wady Member XXL

 • Brak – to znakomity produkt

Pozostałe Informacje:

Ilość kapsułek w jednym opakowaniu:60
Na ile wystarczy jedno opakowanie:30 dni
Skutki Uboczne:Brak Skutków Ubocznych
Oficjalna Strona Producenta:www.memberxxl.pl
Dostępne Promocje:Dostępne
Ważne do 18 czerwca 2024 roku [Sprawdź Link do Promocji]
Zniżki przy zakupie wielopaków:Dostępne
a.) Przy zakupie 3 opakowań 30% taniej [Link do Oferty]
b.) Przy zakupie 6 opakowań 50% taniej [Link do Oferty]

Nasza Opinia

Tabletki na powiększenie penisa Member XXL otrzymuję ocenę:

10 / 10


2. GigantX

Jednym z najlepszych produktów na powiększanie członka jest też GigantX – suplement diety dostępny w formie tabletek. Poleca się go dorosłym mężczyznom, którzy nie są usatysfakcjonowani wielkością penisa oraz swoim życiem seksualnym. Dzięki poprawie drożności naczyń krwionośnych GigantX pozwoli ci zauważyć różnicę w długości i grubości członka, dodatowo zaś wzmocni twoją erekcję. A to klucz do udanego życia intymnego.

Jak działa GigantX? Suplement diety powstał w oparciu o naturalne składniki, które pełnią różne funkcje. Podstawowa to oczywiście działanie zwiększające penisa – jest ono możliwe dzięki temu, że regularne stosowanie tabletek poprawia przepływ krwi w organizmie i oddziałuje pozytywnie na układ hormonalny. Ma to bezpośredni wpływ zarówno na wielkość penisa, jak i też sprawność seksualną.

Dodatkowo tabletki sprawdzają się w łagodzeniu zaburzeń erekcji i zwiększaniu popędu seksualnego oraz zapewniają dłuższy stosunek, co będzie cieszyło zarówno mężczyzn, jak i też ich partnerki.

Co znajduje się w składzie GigantX? Doskonałej jakości substancje aktywne pochodzenia naturalnego. Jabłczan cytruliny poprawia drożność naczyń krwionośnych i wzmacnia erekcję, RedNite jest bogatym źródłem azotanów, które zwiększają wytrzymałość i wydłużają stosunek, zaś ekstrakt z mumio wspiera zdrowie prostaty, poprawia życie seksualne i ma pozytywny wpływ na jakość nasienia.

Oczywiście to nie wszystko – w składzie GigantX znajdują się również: ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego, owoców pieprzu czarnego, liści miłorzębu japońskiego oraz wiele innych substancji aktywnych, które dostarczają organizmowi mnóstwa witamin oraz minerałów.

Stosowanie tabletek GigantX

Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek GigantX dziennie – rano i wieczorem. Każdą tabletkę należy popić szklanką wody.

Opinie z Forów Internetowych

Zawsze uważałem, że tabletki na penisa nie mogą mieć tak dużej skuteczności, jak specjalistyczne zabiegi. Po skorzystaniu z GigantX chyba zmienię zdanie – mój penis jest wyraźnie większy i grubszy, a do tego o wiele bardziej sprawny. Teraz uzyskanie erekcji jest jeszcze łatwiejsze, a długość stosunków z moją żoną znacznie wzrosła. Jestem zadowolony i mogę polecić ten suplement diety innym!

Autor Opinii: Wojciech, 37 lat.

Niby jestem młody i powinienem być demonem seksu, ale niestety – coś poszło nie tak. W efekcie zawsze cierpiałem na niski popęd seksualny i problemy z erekcją. Nie satysfakcjonowała mnie też wielkość członka, dlatego postanowiłem sięgnąć po GigantX. I co? Jestem zachwycony! Miesiąc stosowania tabletek wystarczył, bym w końcu mógł realizować się w sypialni. W dodatku mój penis urósł, dlatego polecam ten produkt wszystkim mężczyznom, którzy chcą odmienić swoje życie erotyczne.

Autor Opinii: Paweł, 26 lat.

Skład Tabletek GigantX

 • Jabłczan cytruliny 2:1
 • Ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego [1,5 – 2,75% nitratów] – RedNite™
 • Ekstrakt z mumio [20% kwasów fulwowych]
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego [5% ginsenozydów]
 • Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego [24% glikozydów flawonowych]
 • Kofeina bezwodna
 • Ekstrakt z owoców papryki rocznej [2% kapsaicyny]
 • Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego [95% piperyny]
 • Cynk

Zalety

 • Zwiększa napływ krwi w ciałach jamistych prącia
 • Zwiększa objętość członka i zapewnia silniejszą erekcję
 • Podnosi libido, zwiększa pożądanie seksualne i wydłuża stosunek
 • Jest bezpieczny w stosowaniu
 • Jest dostępny bez recepty

Wady

 • Brak

Pozostałe Informacje:

Ilość kapsułek w jednym opakowaniu:60
Na ile wystarczy jedno opakowanie:30 dni
Skutki uboczne:Brak skutków ubocznych
Oficjalna Strona Producenta:www.gigantx.pl
Dostępne Promocje:Dostępne
Zniżka 20% na pierwszy zakup [Link do promocji]
Zniżki przy zakupie wielopaków:Dostępne
a.) Przy zakupie 3 opakowań 32% taniej [Link do Oferty]
b.) Przy zakupie 6 opakowań 54% taniej [Link do Oferty]

Nasza Opinia

Tabletki na powiększające członka GigantX otrzymuję ocenę:

9.5 / 10


3. PeniSizeXL

Tabletki powiększające penisa PeniSizeXL to zasłużona trzecia pozycja w naszym rankingu. To tabletki cieszące się dużą popularnością wśród dorosłych mężczyzn (zwłaszcza po 50-tce), które – choć nie tak doskonałe, jak dwa preparaty zaprezentowane wyżej – mogą stanowić Twój klucz do sukcesu. Również one dostępne są bez recepty, a po ich zastosowaniu nie występuje ryzyko skutków ubocznych.

Preparat PeniSizeXL ma w 100% naturalny skład, co oznacza, że skutki uboczne są minimalne. Jest to ważne, ponieważ preparat ten powinien być stosowany przez dłuższy okres w celu osiągnięcia maksymalnych efektów. Dłuższy czas to granica od 3 do 6 miesięcy.

Powiększenie penisa spowodowane systematycznym stosowaniem PeniSizeXL może skutkować wydłużeniem penisa nawet o 7,7 cm, czyli o prawie 2 cm mniej niż w przypadku Member XXL.

Warto wspomnieć, że może również zwiększyć grubość członka, a jego składniki aktywne mają pozytywny wpływ na erekcję i doznania seksualne. Jest to zasługa unikalnej formuły PenisizeXl, która jest odpowiedzialna za uwalnianie tlenku azotu do zakończeń nerwowych. Wpływa to na to, że ciała jamiste penisa szybciej napełniają się krwią, co prowadzi do ich rozpychania i zwiększania rozmiaru.

Efekt? Już po trzech tygodniach stosowania mogą pojawić się widoczne zmiany w postaci +2 cm w długości.

Jakie jest działanie Tabletek na powiększanie członka PeniSizeXL? Tabletki PeniSizeXL zwiększają przepływ krwi do ciał jamistych prącia. Ma to dać skuteczne zwiększenie rozmiaru penisa (długość i obwód), a także poprawić życie seksualne (wydłużenie i zwiększenie libido). Jednak pamiętaj – Member XXL ma silniejsze potwierdzone działanie, jeżeli chodzi o powiększenie penisa i przeszedł kompleksowe badania.

PeniSizeX dostępny jest w cenie 209,00 zł za 2 opakowania. Produkt ten jest najbardziej przystępny pod względem kosztów – pojedyncze opakowanie kosztuje zaledwie 104,50 zł. Możemy również kupić tabletki w zestawach po 3 lub 6 sztuk, co zmniejsza koszt kuracji nawet o 52%. Jednak należy pamiętać, że nie da się kupić pojedynczego opakowania, co może być dużym minusem.

Stosowanie Tabletek na powiększanie członka PeniSizeXL

Tabletki na porost penisa PeniSizeXL należy stosować dwa razy dziennie i nie ma żadnych przeciwwskazań do ich stosowania. To bezpieczne rozwiązanie. Polecamy tabletki powiększające penisa PeniSizeXL.

Opinie z Forów Internetowych

Pomimo braku zadowolenia z rozmiaru swojego penisa, nie korzystałem do tej pory z tabletek powiększających, obawiając się o skutki uboczne. Jednak kiedy dowiedziałem się, że PeniSizeXL zawiera tylko naturalne składniki i poleca go tak wielu mężczyzn, postanowiłem zaryzykować. I nie żałuję, bo mój penis stał się większy, a do tego mam więcej sił na seks. Polecam!

Autor Opinii: Andrzej, 44 lata

Po pięćdziesiątce seks wciąż smakuje świetnie, ale nie ma już tyle wigoru, żeby uprawiać go regularnie. Mówię to z własnego doświadczenia. Postanowiłem więc działać i sięgnąć po PeniSizeXL, zachęcony również działaniem powiększającym penisa. No i sprawdziło się wszystko to, o czym mówią inni – znowu poczułem młodzieńczy wigor i ochotę na zbliżenia, zaś mój członek wydaje się o wiele większy. To suplement diety, który mogą polecić z czystym sumieniem wszystkim dojrzałym panom, takim jak ja!

Autor Opinii: Ryszard, 53 lata.

Skład Tabletek na powiększenie penisa PeniSizeXL

PenisizeXl, produkt odpowiadający za wzrost penisa unikalnego pochodzenia, składa się z aktywnych składników pochodzących z naturalnych źródeł. Suplement jest bezpieczny dla organizmu, ponieważ zawiera naturalne związki. Charakteryzuje się również wysokim stężeniem tych składników, co przekłada się na większą skuteczność. Tabletki powiększające penisa PenisizeXl mają następujące właściwości:

 • Żeń-szeń
 • Korzeń maca
 • Palma sabałowa
 • Tribulus Terrestris
 • Muira Puama
 • Liść Damiana

Problem z tabletkami PeniSizeXL polega na tym, że brakuję w nich szafranu, który ma największy wpływ na skuteczne powiększanie penisa. Natomiast składnik ten znajdziemy w Member XXL.

Zalety tabletek na powiększenie penisa PeniSizeXL

 • Jeszcze większy rozmiar penisa o 7,7 cm
 • Naturalny i bezpieczny skład, pełen wartościowych składników odżywczych
 • Zestawy dostępne w obniżonej cenie
 • Atrakcyjna cena (+1 pakiet gratis)
 • Skutecznie działa na ciała jamiste, co może szybciej powiększyć penisa
 • Ma wpływ na poprawę erekcji

Wady PeniSizeXL

 • Brak pojedynczego opakowania
 • Brak szafranu w składzie
 • Niższa skuteczność niż w przypadku Member XXL oraz GigantX

Pozostałe Informacje:

Ilość kapsułek w jednym opakowaniu:60
Na ile wystarczy jedno opakowanie:30 dni
Skutki Uboczne:Brak Skutków Ubocznych
Oficjalna Strona Producenta:www.penisizexl.pl
Dostępne Promocje:Brak
Zniżki przy zakupie wielopaków:Dostępne
a.) Przy zakupie 3 opakowań 44% taniej [Link do Oferty]
b.) Przy zakupie 6 opakowań 52% taniej [Link do Oferty]

Nasza Opinia

Tabletki na powiększenie penisa PeniSizeXL otrzymuję ocenę:

9 / 10


4. XtraSize

Tabletki na powiększenie penisa cieszą się ogromnym uznaniem w Polsce w czerwcu 2024 roku. Nie inaczej jest z XtraSize. To przedostatnia czwarta pozycja w naszym rankingu. Zobaczmy co ma do zaoferowania. Jedno jest pewne, na pewno nie jest tak dobra, jak Member XXL.

Xtrasize, popularny suplement diety, który ma za zadanie zwiększyć rozmiar członka, cieszy się dużą popularnością. Wielu mężczyzn ma problemy z małym rozmiarem penisa, co może prowadzić do niskiej pewności siebie i braku wiary w swoje możliwości seksualne.

Można to naprawić, ale jest to niemożliwe bez leczenia kapsułkami, które zapewniają skuteczne powiększanie penisa, jak Member XXL lub Xtrasize. Kapsułki Xtrasize pomogą Ci zapomnieć o tym wstydliwym problemie i zapewnią Twojej kobiecie niesamowite doznania, których nigdy nie zapomni.

Jakie jest działanie tabletek na powiększenie penisa XtraSize? XtraSize może być stosowany przez mężczyzn w każdym wieku. Nie musisz zmieniać swojego stylu życia. Palenie i spożywanie alkoholu nie jest zabronione. XtraSize wzmacnia popęd płciowy i zwiększa rozmiar penisa, ale tylko do 7,5 cm, co jest znacznie gorszym wynikiem od poprzednich konkurentów.

Produkt zawiera Tribulus Terrestris, który skutecznie zwiększa poziom testosteronu. Składnik ten jest silnym afrodyzjakiem i aktywnie uczestniczy w uwalnianiu tlenu azotowego z zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych. W ten sposób XtraSize poprawia erekcję i zwiększa rozmiar penisa. XtraSize zawiera również Maca, naturalny lek, który reguluje poziom hormonów i enzymów. Podsumowując to dobry produkt, ale nie najlepszy w tej kategorii.

Jak stosować XtraSize

Bierz dwa razy dziennie po jednej tabletce popijając dużą ilością wody. W celu osiągnięcia najlepszych efektów należy przeprowadzić pełną kurację.

Opinie z Forów Internetowych

Zachęcony pozytywnymi opiniami innych mężczyzn, zakupiłem jedno opakowanie XtraSize. I nie żałuję, ponieważ to suplement diety, który rzeczywiście działa – mój członek zwiększył swoją grubość i długość, a ja mam więcej ochoty na seks. Już się nie dziwię, dlaczego te tabletki na powiększenie penisa cieszą się tak dużą popularnością!

Autor Opinii: Damian, 38 lat

Kiedy szukałem sposobów na powiększenie penisa, sugerowano mi zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, ale jeszcze przed tym postanowiłem sprawdzić jakieś tabletki. Wybór padł na XtraSize i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Marzyłem o 2-3 cm większym rozmiarze penisa i się udało – zaledwie po dwumiesięcznej kuracji. Polecam!

Autor Opinii: Szymon, 26 lat

Skład Xtrasize

 • L-arginina
 • Palma Sabałowa
 • Korzeń Maca
 • Tribulus Terrestris
 • Panax Ginseng
 • Sarsaparilla
 • Licorice Root
 • Stinging Nettle

Zalety tabletek na powiększenie penisa XtraSize

 • Rozmiar penisa do 7,5 cm większy
 • Oparty na naturalnych składnikach
 • Kompleksowe działanie
 • Pozytywnie wpływa na zaburzenia erekcji
 • Skuteczny w procesie powiększania członka
 • Na rynku istnieje od wielu lat

Wady XtraSize

 • Słabsze efekty niż w przypadku Member XXL

Pozostałe Informacje:

Ilość kapsułek w jednym opakowaniu:60
Na ile wystarczy jedno opakowanie:30 dni
Skutki Uboczne:Brak Skutków Ubocznych
Oficjalna Strona Producenta:www.xtrasize.pl
Dostępne Promocje:Brak Promocji
Zniżki przy zakupie wielopaków:Dostępne
a.) Przy zakupie 2 opakowań 20% taniej [Link do Oferty]
b.) Przy zakupie 3 opakowań 30% taniej [Link do Oferty]

Nasza Opinia

Tabletki na powiększenie penisa XtraSize otrzymuję ocenę:

8 / 10


5. Penilarge

Na ostatnim miejscu w naszym rankingu znalazły się tabletki na powiększanie penisa Penilarge, które jednak nie są tak skuteczne, jak produkty z TOP2. Nie oznacza to jednak, że nie warto ich sprawdzić – tym bardziej że dostępne są bez recepty i mogą pomóc zarówno mężczyznom młodszym, jak i też po pięćdziesiątym roku życia. Wynika to z faktu, że dzięki odpowiedniej kompozycji składników skutecznie regulują metabolizm tlenku azotu.

Jak działa Penilarge? Działanie Penilarge jest bardzo podobne do member XXL. Suplement diety powstał przy użyciu wyselekcjonowanych, w pełni naturalnych substancji aktywnych, takich jak L-arginina, buzdyganek naziemny, epimedium wielokwiatowe, muira puama, palma sabałowa czy żeń-szeń syberyjski. Każda z nich daje różny efekt, ale najważniejsze jest to, że w trakcie kuracji kompozycja składników usprawnia produkcję tlenku azotu. Powoduje to zwiększenie napływu krwi do ciał jamistych członka oraz ich rozciąganie.

W efekcie, po kilku tygodniach penis staje się wyraźnie grubszy, a nawet dłuższy. Producent informuje nawet o różnicy rzędu 4,5 cm, co jest znacząco słabszym wynikiem w porównaniu do konkurencyjnych produktów z podium.

To jednak nie wszystko. Penilarge, dzięki wymienionym wcześniej składnikom, wpływa pozytywnie na sprawność seksualną. Ułatwiając przepływ krwi do penisa, wzmacnia erekcję i sprawia, że pobudzenie seksualne staje się silniejsze. Może być to niezwykle istotne dla starszych albo zabieganych mężczyzn, którzy mają problemy z potencją i tym samym nie są w stanie spełnić oczekiwań swoich czy partnerki.

W skrócie – działa jak większość produktów tego typu. Member XXL robi dokładnie to samo. Jednak faktem wyróżniającym produkt jest to, że tabletki Penilarge mogą być stosowane wraz z żelem miejscowym do penisa. Zapobiega to powstawaniu rozstępów.

Faktem wartym wspomnienia jest czas potrzebny do ujrzenia pierwszych efektów. Z opinii użytkowników wynika, że pierwsze efekty pojawiają się najwcześniej po miesiącu. Zostało to również zobrazowane w tabeli porównawczej na początku rankingu.

Penilarge zajmuje piąte miejsce w naszym zestawieniu tabletek na wzrost penisa. Wynika to przede wszystkim z jego niezbyt pokaźnych efektów i składu, a także wysokiej ceny za opakowanie względem jakości.

Jak stosować tabletki Penilarge

Tabletki należy przyjmować raz lub dwa razy na dobę, po jednej tabletce na raz. Nie należy przekraczać zalecanej dawki, ponieważ może to spowodować niepożądane działania. Penilarge jest przeznaczony dla mężczyzn powyżej 18 roku życia, którzy nie mają problemów zdrowotnych. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli masz nadciśnienie, ponieważ to może oznaczać, że ten preparat służący powiększaniu penisa nie jest dla Ciebie.

Opinie z Forów Internetowych

Zawsze wydawało mi się, że im mężczyzna jest starszy, tym ma większe problemy z potencją. Dlatego moje obniżone libido i słabszą erekcję traktowałem jak coś normalnego. Na szczęście z ciekawości sięgnąłem po Penilarge, aby sprawdzić skuteczność tabletek na powiększenie penisa. I wiecie co? To rzeczywiście działa! Mój członek jest większy we wzwodzie, a do tego erekcja utrzymuje się dużo dłużej – super sprawa.

Autor Opinii: Wiktor, 46 lat

Penilarge to moje trzecie tabletki – wcześniejsze preparaty na powiększenie członka nie zdały egzaminu, więc postanowiłem wypróbować ostatni produkt. I na szczęście tym razem efekt jest widoczny. Stosuję Penilarge dopiero 3 tygodnie, ale już zauważyłem większą ochotę na seks, a przedwczesny wytrysk zniknął. Aktualnie czekam na powiększenie członka, ale zasadniczo mogę polecić ten produkt już teraz.

Autor Opinii: Ignacy, 29 lat

Skład Tabletek na powiększenie penisa Penilarge

Wyjątkowość tego produktu wynika z połączenia naturalnych składników i egzogennego (czyli niewymagającego pochodzenia z zewnątrz) aminokwasu. Ma to pozytywny wpływ na układ krążenia. Jednak co dokładnie znajdziemy w tabletkach odpowiedzialnych za wzrost rozmiaru penisa Penilarge? Oto dokładny skład:

 • L-arginina
 • Tribulus terrestris (Buzdyganek naziemny)
 • Lepidium meyenii (Korzeń maca)
 • Panax Ginseng (Żeń-szeń koreański)
 • Serenoa rapens (Palma sabałowa)
 • Eleutherococcus senticosus (Żeń-szeń syberyjski)

Zalety tabletek na powiększenie penisa Penilarge

 • Możliwość łączenia z innymi suplementami i żelami wspierającymi proces zwiększenia masy penisa
 • Naturalny skład
 • Od ponad 10 lat dostępny na rynku
 • Nie występują skutki uboczne, jedynie zwiększa ciśnienie krwi, jednak to normalne w przypadku tego typu produktów. Ich działanie opiera się na zwiększaniu ciśnienia krwi, celem zwiększenia przepływu krwi, co zwiększa długość penisa.

Wady Penilarge

 • Znacznie słabsze efekty niż w przypadku Member XXL i GigantX
 • Wysoka cena względem jakości
 • Brak badań klinicznych, który jest kluczowy dla tego typu produktów
 • Słabe efekty

Pozostałe Informacje:

Ilość kapsułek w jednym opakowaniu:60
Na ile wystarczy jedno opakowanie:30 dni
Skutki Uboczne:Brak
Oficjalna Strona Producenta:Brak
Dostępne Promocje:Brak Promocji
Zniżki przy zakupie wielopaków:Niedostępne

Nasza Opinia

Tabletki na powiększenie penisa Penilarge otrzymuję ocenę:

7 / 10


Jak działają tabletki na powiększenie penisa?

Dobre tabletki powiększające członka swoją skuteczność zawdzięczają naturalnym składnikom, które odpowiedzialne są za zwiększanie ilości krwi docierającej do ciał jamistych prącia. Dzięki temu dochodzi do ich rozrostu, w wyniku czego penis rośnie na całej powierzchni – zarówno pod względem długości, jak i też grubości. Dlatego najskuteczniejsze są te suplementy diety, które rozszerzają naczynia krwionośne i usprawniają dopływ krwi do przyrodzenia.

To jednak nie wszystko – naturalne składniki powodują, że tabletki do powiększania członka mają również pozytywny wpływ na potencję, zapewniając dłuższy i bardziej intensywny stosunek. Mogą przy tym regulować gospodarkę hormonalną i w konsekwencji podnosić libido, a nawet poprawiać zdrowie męskiej prostaty. Dlatego zdecydowanie warto po nie sięgnąć i cieszyć się udanym życiem seksualnym.

Tabletki na powiększenie członka opinie mężczyzn – jakie są?

Chcąc stworzyć rzetelny ranking tabletek na powiększenie penisa, sugerowaliśmy się nie tylko ich składami, ale również opiniami konsumentów. Są one w zdecydowanej większości przypadków pozytywne, a mężczyźni stosujący suplementy diety zauważają wyraźną poprawę – zarówno pod względem długości, jak i grubości przyrodzenia.

Z tego typu produktów korzystają przede wszystkim osoby niezadowolone z rozmiarów swojego penisa i, choć niechętnie dzielą się recenzjami, rekomendują innym ich stosowanie. Niekiedy można spotkać opinie mówiące nawet o wydłużeniu członka o kilka centymetrów w zaledwie 3-4 miesiące, co jest znakomitym efektem. Konsumenci zauważają również wzrost libido, poprawę potencji oraz zwiększenie poziomu energii. Cenią sobie nie tylko ich działanie, ale też bezpieczeństwo stosowania tabletek oraz ich łatwą dostępność.

Preparaty na powiększenie penisa – co mówią o nich lekarze?

Lekarze wypowiadają się głównie na temat związków aktywnych oraz mechanizmu działania. Skuteczność preparatów na powiększanie penisa wynika ze składników, jakie zawierają. Specjaliści potwierdzają, że buzdyganek naziemny, korzeń maca, palma sabałowa czy inne naturalne ekstrakty nasilają rozkurcz naczyń krwionośnych, podnoszą poziom tlenku azotu we krwi oraz usprawniają przepływ krwi do ciał jamistych członka. A wszystko to przyczynia się do zwiększenia rozmiarów członka.

Obecność naturalnych składników sprawia również, że suplementy diety uznawane są za bezpieczne dla zdrowia – wybierając najlepsze produkty i odpowiednio dawkując tabletki, nie trzeba obawiać się jakichkolwiek skutków niepożądanych.

Specjaliści często sugerują sięganie po suplementy diety zamiast pompek próżniowych oraz innych urządzeń służących do powiększania penisa. Wynika to zarówno z ich większej skuteczności, jak i też mniejszego ryzyka pojawienia się rozmaitych dolegliwości.

Jakich efektów można się spodziewać, stosując tabletki na powiększenie penisa?

Efekty Stosowania Tabletek na powiększenie penisa
Fot.: Efekty Stosowania Tabletek na powiększenie penisa

Jak wspominaliśmy wcześniej, tabletki zaprezentowane w naszym rankingu pomagają przede wszystkim powiększyć penisa – nawet o kilka centymetrów. Mowa tu zarówno o jego długości, jak też grubości, co będzie miało pozytywny wpływ na życie seksualne i satysfakcję czerpaną z intymnych zbliżeń z partnerką.

To jednak nie wszystko. Stosując tabletki tego typu, możesz liczyć również na:

 • Podniesienie libido, czyli apetytu na seks,
 • mocniejszą i dłuższą erekcję,
 • większe szanse na wyeliminowanie problemów z przedwczesnym wytryskiem,
 • podniesienie poziomu testosteronu we krwi,
 • więcej energii i sił witalnych,
 • wyższą samoocenę,
 • zdrowie swojej prostaty,
 • poprawienie jakości nasienia.

Oczywiście efekty działania suplementu diety zależą przede wszystkim od konkretnego produktu, na jaki postawisz. Kierując się naszym rankingiem, zainwestujesz w rozwiązanie, które pomoże ci na wielu płaszczyznach i okaże się niezwykle korzystne dla twojego organizmu.

Jakie składniki znajdziemy w środkach na powiększenie penisa?

Składniki tabletek na powiększanie członka decydują o tym, czy suplement diety, który wybierzesz będzie skuteczny. Ważne jest, aby produkt zawierał wyłącznie naturalne substancje i był pozbawiony syntetycznych wypełniaczy, które mogą być szkodliwe dla zdrowia.

Wybierając odpowiednie tabletki powiększające penisa, zwróć uwagę na to, czy zawierają w swoim składzie:

 • Buzdyganek naziemny, który dzięki saponinom steroidowym podnosi poziom testosteronu, a dodatkowo nasila rozkurcz naczyń krwionośnych i ułatwia napływ krwi do ciał jamistych członka,
 • korzeń maca, który usprawnia krążenie krwi i w ten sposób sprzyja powiększaniu penisa, a dodatkowo wpływa pozytywnie na jakość nasienia i ruchliwość plemników,
 • palmę sabałową, która podnosi libido oraz hamuje proces przemiany testosteronu w DHT.
 • L-argininę, która działa rozkurczająco na naczynia krwionośne i zwiększa dopływ krwi do penisa, a także sprzyja silniejszej erekcji.

Innymi cennymi składnikami w tego rodzaju suplementach diety są muira puama, liść damiana, kozieradka pospolita, żeń-szeń oraz minerały – zwłaszcza selen i cynk.

Lek na powiększenie penisa czy może ekspandery? Co jest lepsze?

Wydłużenie penisa możliwe jest dzięki różnym metodom – oprócz ćwiczeń czy tabletek, polecane są często specjalne urządzenia, w tym pompki i ekspandery. Mogą one okazać się skuteczne, ale warto wziąć pod uwagę kilka kwestii.

Suplementy diety w formie kapsułek to przede wszystkim wysoka skuteczność i prostota stosowania. Wystarczy zażywać 1-2 tabletki dziennie przez określony czas, by zauważyć satysfakcjonujące efekty. W przypadku pompek i ekspanderów jest nieco inaczej. Te pierwsze wymagają półgodzinnego treningu każdego dnia, a drugie należy stosować nawet przez kilka godzin. Może być to niezbyt wygodne i mało praktyczne.

Istnieją jednak sytuacje, w których specjalne urządzenia okazują się bardzo pomocne. Ekspandery pomagają zniwelować krzywiznę członka, zaś pompki próżniowe pozwalają uzyskać silną erekcję natychmiast – również bezpośrednio przed stosunkiem.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć wszystkie te metody. Jeżeli jednak nie masz czasu na eksperymenty i chcesz mieć pewność uzyskania satysfakcjonujących efektów, polecamy wysokiej jakości tabletki.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze skutecznej tabletki na powiększenie penisa?

Jeżeli propozycje zamieszczone w naszym rankingu nie spełniają twoich oczekiwań i chcesz poszukać tabletek na porost penisa na własną rękę, podpowiemy ci, na co zwrócić szczególną uwagę.

1 – Skład

Wybieraj wyłącznie suplementy diety tworzone na bazie naturalnych składników – najlepiej tych, które wymieniliśmy wcześniej. Dzięki temu unikniesz ryzyka pojawienia się niepożądanych skutków, które mogą wywoływać np. leki na receptę.

2 – Opinie

Chcąc zweryfikować jakość produktu, zapoznaj się z recenzjami i ocenami innych mężczyzn. Znajdziesz je w różnych miejscach w Internecie – na stronach producentów, w Google czy na portalach społecznościowych. Wybieraj wyłącznie te, które cieszą się pozytywnymi opiniami konsumentów.

3 – Producent

Różni producenci tabletek oferują swoje suplementy diety powiększające penisa – wybieraj wyłącznie sprawdzone marki, tworzące preparaty w oparciu o wysokiej jakości składniki i specjalistyczne badania.

4 – Czy produkt jest dopuszczony do obrotu w UE

Jeżeli nie, ryzykujesz zakupem produktu, który jest nieskuteczny albo może wpływać negatywnie na twoje zdrowie.

Najczęściej Zadawane Pytania

Czy tabletki na wzrost penisa gwarantują stały efekt?

Wiele zależy od produktu, z którego skorzystasz – jedne wykazują lepsze, a inne gorsze działanie. Najczęściej jednak długość członka ulega zmniejszeniu wraz z upływem czasu – można to porównać do działania kwasu hialuronowego, po użyciu którego rozmiar penisa wraca po kilku miesiącach do stanu wyjściowego. Efekt raczej nie będzie stały, jednak możesz przedłużyć go, np. kontynuując kurację albo sięgając po sprawdzone ćwiczenia.

Wystarczą nawet 2 krótkie sesje treningowe w tygodniu, by cieszyć się dłuższym działaniem tabletek. Co więcej, takie ćwiczenia są znakomitym sposobem na przeprowadzenie gry wstępnej i tym samym urozmaicenie swojego życia erotycznego. Istnieje wiele metod treningowych, dlatego z całą pewnością znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego dla siebie.

Czy tabletki na większego penisa są bezpieczne?

Tak, ponieważ tworzone są wyłącznie z naturalnych składników, których bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez producentów. Nie zawierają też zbędnych i szkodliwych wypełniaczy (zwłaszcza syntetycznych), co sprawia, że można stosować je nawet przez kilka miesięcy.

Co więcej, naturalne suplementy diety na wzrost penisa nie powinny wywoływać jakichkolwiek skutków ubocznych u zdrowych osób. Wyjątkiem jest tylko uczulenie na któryś ze składników konkretnego produktu, dlatego warto zwrócić na tę kwestię szczególną uwagę. Należy dodać, że z tabletek tego typu nie powinny korzystać osoby chore na cukrzycę albo posiadające problemy z wątrobą.

Pamiętaj również o prawidłowym dawkowaniu preparatów – przekroczenie zalecanych przez producenta ilości może doprowadzić do niepożądanych skutków ubocznych.

Jak długo należy stosować tabletki na porost penisa?

Aby zauważyć pierwsze efekty działania tabletek na porost penisa, należy stosować je zwykle przez kilka tygodni – wydłużenie oraz pogrubienie członka ma miejsce najczęściej po miesięcznej kuracji. Niestety, w zależności od wybranego produktu, czas ten może być różny – decydują o tym składniki, jakie są zawarte w kapsułkach, oraz indywidualne predyspozycje organizmu. Czasami warto więc uzbroić się w cierpliwość – pożądane efekty z pewnością przyjdą, ale w skrajnych przypadkach może trwać to nawet 2-3 miesiące.

Pamiętaj również że producenci podają zwykle maksymalny przyrost – zarówno jeżeli chodzi o długość, jak i grubość członka. To, że ktoś powiększył penisa o 4 cm , nie oznacza, że podobnie będzie w twoim przypadku.

Czy potrzebuję recepty, aby kupić przedstawione w rankingu tabletki na powiększenie członka?

Nie, każdy z zaprezentowanych w rankingu produktów dostępny jest bez recepty. Wynika to z faktu, że suplementy diety na powiększanie członka tworzone są wyłącznie z naturalnych składników i nie zawierają syntetycznych dodatków, które znaleźć można w lekach na receptę. Dzięki temu możesz rozpocząć kurację w każdej chwili – również bez konsultacji ze specjalistą.

Warto zaznaczyć, że przedstawione preparaty nie są dostępne do kupienia w aptece. Zamówisz je wyłącznie w Internecie – na oficjalnych stronach producentów. W wielu przypadkach możesz skorzystać z jednego z kilku pakietów, co pozwoli ci wybrać wariant najbardziej ekonomiczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Zamówienia są realizowane szybko i dyskretnie, dlatego niczym nie ryzykujesz.

Czy tabletki na powiększenie penisa można stosować wraz z używkami?

Zgodnie z informacjami, jakie można znaleźć na stronach producentów preparatów, nie istnieją większe przeciwwskazania, by w trakcie stosowania suplementów diety spożywać alkohol lub inne używki. Nie powinny one w żaden sposób wpływać na skuteczność tabletek.

Musisz jednak pamiętać, że alkohol ma negatywny wpływ na stan twojego organizmu – również jeżeli chodzi o sprawność seksualną. Może powodować zaburzenia erekcji i obniżać libido, a do tego pozbawiać cię energii – nie tylko do intymnych zbliżeń, ale również innych aktywności.

Jeżeli więc chcesz skutecznie powiększyć penisa i mieć pewność, że twoje życie erotyczne będzie satysfakcjonujące, polecamy odstawienie albo przynajmniej ograniczenie używek.

Czy muszę być pełnoletni, aby stosować preparaty na powiększenie penisa?

Tak, zdecydowana większość tabletek na powiększanie członka skierowana jest do dorosłych mężczyzn. Z czego to wynika?

Okazuje się, że suplementy diety z tej grupy zawierają składniki wpływające na gospodarkę hormonalną. Mowa tu między innymi o buzdyganku naziemnym, który może powodować wzrost poziomu testosteronu. Stosowanie tabletek przez osoby niepełnoletnie jest więc niewskazane, ponieważ mogłoby to zaburzyć pracę układu hormonalnego oraz wywołać inne niepożądane skutki.

Jeżeli pomimo młodego wieku masz problemy z wielkością swojego członka albo osiągnięciem silnej i trwałej erekcji, polecamy inne sprawdzone metody – zwłaszcza ćwiczenia. Są one bezpieczne i efektywne, a w dodatku możesz wykonywać je w domowym zaciszu.

Czy można połączyć stosowanie kremu z tabletkami?

Jak najbardziej. Wielu producentów tabletek oferuje również kremy i zaleca łączenie obu produktów, by uzyskany efekt był jeszcze lepszy. Z czego to wynika?

O ile tabletki działają od wewnątrz, wpływając na ciśnienie krwi, naczynia krwionośne i proces produkcji tlenku azotu, o tyle kremy oddziałują bezpośrednio na tkanki penisa, które znajdują się na zewnątrz. Również one wykazują wysoką skuteczność w zakresie powiększania przyrodzenia, a dodatkowo mogą zmniejszać ryzyko pojawienia się rozstępów.

Warto zaznaczyć, że kremy – podobnie jak tabletki – tworzone są z naturalnych składników. Są więc w pełni bezpieczne i dostępne bez recepty. Czasami kupując je w pakiecie z kapsułkami, możesz zapłacić niższą cenę za jedno opakowanie produktu. Warto więc wypróbować taką kurację – zwłaszcza, jeżeli działanie samych tabletek jest niewystarczające.

Czy środki powiększające penisa powodują skutki uboczne?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, odpowiednio stosowane i sprawdzone tabletki nie wywołują skutków ubocznych. Tworzy się je na bazie naturalnych składników i są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Jeżeli chcesz mieć pewność, że inwestujesz w odpowiedni produkt, sprawdź nasz ranking tabletek.

Oczywiście musisz pamiętać o kilku kwestiach:

 • Jeżeli będziesz stosować suplementy diety na powiększanie penisa w nadmiarze, może to wywołać niepożądane efekty, dlatego zawsze przed spożyciem preparatu sprawdź dawkowanie zalecane przed producenta,
 • przed wyborem konkretnego produktu zweryfikuj jego skład i sprawdź, czy nie znajdują się w nim substancje, na które masz uczulenie,
 • jeżeli chorujesz na cukrzycę albo masz problemy z wątrobą, być może konieczne będzie zrezygnowanie z tego rodzaju preparatów – w przypadku wątpliwości warto skonsultować się ze specjalistą.

Podsumowanie

Tabletki na powiększenie penisa to tania i skuteczna metoda. Nie musisz przechodzić przez bolesne zabiegi chirurgiczne, aby poprawić swoją samoocenę. Mamy nadzieję, że nasz poradnik pomoże Ci wybrać odpowiedni produkt względem Twoich potrzeb.

Źródła:

[1] – https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6727359/
[2] – https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6010824/

6 komentarzy o “Tabletki na powiększenie penisa bez recepty opinie i ranking w czerwcu 2024 roku

 1. Tabletki na powiększenie penisa? No to wiadomo, że tylko Member XXL. Ja co 2 lata kupuję dwa opakowania, żeby odrobić ubytki (ok. 0,5 cm) i poprawić ogólną erekcję, bo na to też dobrze działają. Kiedyś, gdy wgl. miałem problem z moim „małym” to eksperymentowałem z różnymi wynalazkami, teraz odpuściłem po ostatniej kuracji kilka lat temu wiem, że Member XXL nie ma sobie równych. I ja i żona zawsze jesteśmy zadowoleni.

  1. A efekty jak długo się utrzymują? Piszesz o ubytkach tzn., że kuracja musi być powtarzana? O co dokładnie chodzi. Bo napisałeś w sumie w nawiasie, że ok 0.5 cm i nie wiadomo dokładnie o co chodzi. Możesz rozwinąć myśl?

   1. Mogę ???? Member XXL to tabletki na powiększenie penisa, ale mają również bardzo dobry wpływ na erekcję. Z racji, że to kompleksowy preparat, a nie jak te apteczne leki na erekcję „pół środek” na „chwilę”, efekty w zakresie poprawy życia seksualnego (czyt. erekcji) utrzymują się kilka dobrych miesięcy. Dlatego co jakiś czas 1.5 rok – 2 lata zamawiam sobie dwa opakowania, aby się trochę doładować ????

    Co do efektów powiększania członka. Nie zauważyłem większego spadku w długości penisa, jak i grubości po 24 miesiącach od pierwszej kuracji. Różnica była około 0,5 cm w dół, więc nie za dużo. Sam producent mówi, że efekty są stałe i to się praktycznie zgadza, bo mi „urósł” o 7.4 cm, więc te 0,5 cm po dwóch latach to naprawdę nic. A zawsze możesz dokupić tak jak ja po jakimś czasie opakowanie „prewencyjne”. Nie będziesz żałował, żona też. Pozdro!

    1. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Zamówiłem pakiet 6 opakowań. Będę tutaj wchodził co jakiś czas, żeby się z Wami podzielić moimi wynikami. Mam nadzieję, że to pomoże innym podjąć decyzję o zakupie, bo ja naprawdę długo się zastanawiałem.

 2. Cześć wszystkim.
  Paczka dotarła do mnie 27 lipca 2022 roku. Zacząłem kurację 28 lipca 2022 roku. Dzisiaj jest ponad 2 tygodnie stosowania tabletek powiększających penisa Member XXL. Producent obiecywał, że po 2-3 tygodniach pojawią się pierwsze efekty w postaci ok. 2 cm więcej. No u mnie jest dokładnie 1,8 cm więcej, więc liczę na to, że za równe 3 tygodnie, wspomniane 2 cm będzie. Odezwę się za jakiś czas z dalszą relację. Jak na razie jestem zadowolony i pełen nadziei na dalszy wzrost.

  1. Witaj Krystek, chcę Ci podziękować w imieniu czytelników za Twój wkład w postaci informacji zwrotnej na temat jakim są tabletki powiększające członka Member XXL. Tak jak wspomniałeś wyżej, Twoja relacja ułatwi innym dodatkowo podjęcie trafnej decyzji. Czekamy na dalsze informację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Wróć Do Góry